Strefa zastrzeżona

Użytkownik

Nie pamiętasz hasła?
Spółka
Gruppo Zilio SpA // Historia Grupy
wyspecjalizowaną siłę roboczą, która dysponuje właściwą wiedzą i umiejętnościami oraz odpowiednimi narzędziami. Równie istotną zasadą działania Grupy jest „zintegrowana specjalizacja”, tzn. świadczenie usług o wysokiej specjalizacji technicznej, należących do współpracujących ze sobą sektorów: od robót budowlanych po wykonanie instalacji, od produkcji energii po sektor usług (informatyka i telekomunikacja, usługi dla firm).
Działająca od ponad pół wieku Grupa Zilio jest idealnym partnerem dla przedsiębiorstw publicznych i prywatnych, zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Oferuje ona usługi, których szeroki wachlarz doskonale splata się z wysoką specjalizacją. Zasadniczym celem Grupy jest zapewnienie maksymalnej niezawodności, bezpieczeństwa i ekonomiczności zarządzania oferowanymi urządzeniami. Atutem Grupy jest elastyczność i szybkość wykonywania prac w celu pełnego zaspokojenia specyficznych wymagań klientów.
Zwycięską formułą Grupy jest realizacja usług kompleksowych, tak zwanych „pod klucz”. Grupa Zilio opracowuje indywidualnie dobrane do potrzeb klientów rozwiązania, realizuje je, przeprowadza kontrole oraz konserwacje urządzeń, wykorzystując w tym celu własny personel techniczny: inżynierów, techników, geometrów,
// Rozwój
Grupa Zilio powstała we Włoszech, niedaleko Bassano del Grappa, w prowincji Vicenza, gdzie do dzisiejszego dnia mieści się jej główna siedziba oraz liczne zakłady produkcyjne. W kolejnych latach Grupa objęła zakresem swojego działania najpierw Triveneto, czyli północno-wschodnią część Włoch, a następnie cały teren kraju. Grupa zdobyła istotne doświadczenia zawodowe działając również w innych krajach europejskich, takich jak: Niemcy, Hiszpania, Austria, Rumunia, Polska, Republika Czeska, Turcja, a także w Ameryce (Kanada) oraz w Azji (Korea Południowa, Izrael).
Gruppo Zilio SpA // Strategia i wartości
Pragniemy dalej podążać tą drogą, szukając i oferując nieustannie innowacyjne rozwiązania, spełniające wymagania klientów tak, aby pogłębiać zaufanie jakim nas darzą i przyczyniać się do osiągania przez nich sukcesu.
Główną zasadą, jaką w swej działalności kieruje się Grupa Zilio jest osiągnięcie zadowolenia klientów poprzez zaproponowanie im usługi kompleksowej, innowacyjnej i dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb. Filozofia przedsiębiorstwa opiera się na trzech podstawowych elementach: po pierwsze na umiejętności przewidywania potrzeb rynku, przedstawiając z wyprzedzeniem innowacyjne rozwiązania będące w stanie zaspokoić potrzeby klientów; po drugie na dążeniu do wyróżnienia się dzięki własnej niezawodności, jakości produktów oraz wrażliwości na aspekty dotyczące ochrony środowiska; po trzecie na świadomości, że przedsiębiorstwo może osiągnąć i utrwalić sukces tylko wtedy, gdy zatrudnieni na różnych szczeblach pracownicy mają motywację do wykorzystania całego kryjącego się w nich potencjału.

Najświeższe

wiadomości
Lo scorso 2 marzo, presso la centrale di Franciana (Piombino), è stato inaugurato il più grande impianto d’Europa di abbattimento dell’arsenico ...

Link Przejdź do strony